Dwie miłości
W doboku na ślubnym kobiercu

W dniu 15 sierpnia 2015 roku weselne dzwony zabiły dla Barbary Joanny Niziołek i Artura Osuchowskiego, IV dana Taekwon-do, lidera i trenera KS Wojownik Kłobuck i zawodnika KS Dragon Janów.

Ślubu młodej parze udzielił proboszcz parafii NMP Fatimskiej w Kłobucku Grzegorz Dymek, który jest także kapelanem klubu.

Było to bardzo spektakularne wydarzenie. Prawdopodobnie po raz pierwszy w historii światowego Taekwon-do, a już na pewno polskiego, Pan Młody wystąpił w doboku, a nie tradycyjnym garniturze.

Stroje treningowe mieli na sobie również liczni goście tj wychowankowie i koledzy z KS Dragon wraz ze Świadkiem Pana Młodego na czele. Ogółem w uroczystości wzięło udział ponad 200 osób.

Podczas przyjęcia weselnego w restauracji „Wenecka” w Kłobucku Państwo Młodzi wykonali pierwszy taniec, którego znaczną część choreografii stanowił układ Hwa-Rang. Gratulujemy odwagi zwłaszcza Pannie Młodej nie trenującej Taekwon-do na co dzień. A Panu Młodemu pomysłu na tak niekonwencjonalne przedsięwzięcie. Artur swoją pasją do Taekwon-do potrafi zarazić nie tylko swoich adeptów, ale jak widać również świeżo upieczoną żonę.

Artur jest znany z „wielkiego serca” do treningu i Taekwon-Do.
Po ślubie i hucznym weselu Państwo młodzi udali się do Portugali w podróż poślubną.

Życzymy naszym nowożeńcom wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia, wiele zdrowia, szczęścia, ciepła rodzinnego oraz wszelkiej pomyślności, Arturowi życzymy, żeby kontynuował i rozwijał sportowe pasje, wybrance serca dużo cierpliwości i wyrozumiałości dla zainteresowań męża.