Nowy Zarząd i Komisja Rewizyjna PZTKD
w kadencji 2015-2019

Od lewej Mistrz Jerzy Jedut - prezes zarządu PZTKD, Mistrz Tadeusz Łobod - wiceprezes zarządu PZTKD ds. organizacyjno – szkoleniowych

Jerzy Jedut nowym Prezesem Zarządu PZTKD !!!

Jerzy Jedut został wybrany nowym prezesem zarządu Polskiego Związku Taekwon-Do podczas VII Walnego Sprawozdawczo-Wyborczego Zjazdu Delegatów, który odbył się w sobotę 14 listopada 2015 r. w sali konferencyjnej Centralnego Ośrodka Sportu "Torwar" w Warszawie.

Jerzy Jedut zamienił na tym stanowisku Tadeusza Łobodę, który pełnił tę funkcję nieprzerwanie przez 24 lata.

Jerzy Jedut ma 55 lat, jest absolwentem AWF w Gdańsku. Od początku powstania PZTKD pełnił w nim funkcję wiceprezesa ds. techniczno-szkoleniowych. Był Trenerem Reprezentacji Polski Kobiet w latach 1989-90, Mężczyzn w latach 87-89 i 91-95. Od 1992 związany z MKS Lewart Lubartów, najlepszym klubem Taekwon-Do w Polsce, w którym pełni funkcję głównego szkoleniowca do chwili obecnej. Od 2004 roku został wybrany na funkcję sekretarza generalnego Europejskiej Federacji Taekwon-do. Wychował dziesiątki zawodników, którzy legitymują się tytułami mistrzowskimi MŚ i Europy; w tym 7 Indywidualnych Mistrzów Świata Seniorów, jak: Lyndsey Conway, Daniel Działa, Ilona Działa, Miłosz Moskaluk, Anita Pasek Suska, i najbardziej utytułowany Jarosław Suska (zdobył ten tytuł sześciokrotnie).

Skład Zarządu i Komisji Rewizyjnej PZTKD w kadencji 2015-2019 przedstawia się następująco:


Zarząd PZTKD

Członkowie:

Komisja Rewizyjna PZTKD:

Życzymy powodzenia i sukcesów nowym władzom w nadchodzącej kadencji!


Zobacz: Twarze Zarządu PZTKD