Podręcznik - Podstawy teorii i technologii treningu sportowego

Polski Związek Taekwon-Do z przyjemnością informuje, że po kilku latach przerwy ukazał się programowy podręcznik do teorii i metodyki treningu sportowego pod nazwą: „Podstawy teorii i technologii treningu sportowego” w dwóch tomach.

Jest to podręcznik, który powinien mieć każdy instruktor i trener Taekwon-Do jako kompendium wiedzy na temat metodyki treningu.

Książka jest dziełem najwybitniejszych naukowców specjalistów w dziedzinie teorii i metodyki treningu. Jest to praca zbiorowa pod redakcją naukową prof. dr hab. Henryka Sozańskiego, prof. dr hab. Jerzego Sadowskiego, prof. dr hab. Janusza Czerwińskiego. Na ich publikacjach i pracach naukowych wychowało się wiele pokoleń trenerów sportu i nauczycieli wychowania fizycznego.

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami na okładce, gdzie można znaleźć dwie krótkie recenzje prof. dr hab. Janusza Iskry i prof. dr hab. Vladimira Lyakh’a.

Polski Związek Taekwon-Do planuje zakupić książki po promocyjnych cenach, jak poniżej:
Tom II (prawie dziewięćset stron) - 80 zł (brutto)
Tom I i II - 100 zł. (brutto)

Zamówienia na ww. publikacje należy przesłać pocztą elektroniczną w nieprzekraczalnym terminie do 26 lutego 2016 r. na adres info@pztkd.lublin.pl

Książki będą do odebrania podczas egzaminu na stopnie mistrzowskie we Wrocławiu oraz w trakcie Pucharu Polski Taekwon-Do w Rybniku.