Wyjazd na Puchar Europy Taekwon-Do
Rumunia 2016

Do wszystkich klubów zainteresowanych udziałem w Pucharze Europy, który odbędzie się w terminie 23-26 czerwca 2016 r. w Cluj Napoca, Rumunia.

Puchar składa się z dwóch turniejów:
1. Puchar Dzieci – przyjazd w czwartek, zawody w piątek
2. Puchar Europy Juniorów i Seniorów – przyjazd w piątek, zawody sobota – niedziela, wyjazd w niedzielę po zawodach.

Można wziąć udział w jednym lub drugim wydarzeniu, lub w jednym i drugim wydarzeniu. (w zależności od decyzji może być różna liczba noclegów od 1 do 3).

Poniżej kalkulacja dla obu zawodów łącznie – przyjazd w czwartek, wyjazd w niedziele po zawodach.

Koszt uczestnictwa w mistrzostwach dla zawodnika wynosi:
1. Zakwaterowanie i wyżywienie 55 Euro x 3 doby (przy rezerwacji zakwaterowania do 15 maja 2016 r. termin ostateczny zgłaszania zakwaterowania) Po tym terminie koszt noclegu wzrasta do 60 Euro od osoby.
3 x 55 Euro x 4,4 PLN = 726 PLN

2. Startowe w Pucharze Europy wynosi 60 Euro x 4,4 PLN = 264 zł
w Międzynarodowym Pucharze Dla dzieci i kadetów wynosi 20 Euro od osoby x 4,4 PLN = 88 zł.
Koszt udziału zawodnika w Pucharze Europy – ok. 1000 zł, w pucharze dla dzieci – 850 zł.

Polski Związek Taekwon-Do – informuje, że dofinansuje wyjazd trzech mini busów lub autobusów na łączną kwotę 20 tys. złotych. Przewidywany czas podróży 13 godzin w jedną stronę.

W zależności od liczby zgłoszonych osób sugerujemy trzy miejsca wyjazdu: z Dolnego Śląska, z Polski centralnej oraz z Polski wschodniej, przy mniejszej liczbie osób z Dolnego Śląska i z Polski wschodniej.

W zależności od liczby chętnych wynajmiemy odpowiedni wielkości transport Prawdopodobnie uda nam się w całości pokryć koszty przejazdu.

Oczywiście można nie korzystać z transportu PZTKD i pojechać tylko na 1 lub 2 dni na Puchar Dzieci i Kadetów lub tylko na Puchar Europy.

Sędziowie: Organizator pokrywa koszty zakwaterowania i wyżywienia dla sędziów w terminie czwartek - poniedziałek.

Kryteria: maksymalnie 2 sędziów z klubu/kraju (0-4 zawodników - 1 sędzia nieobowiązkowo, 5-15 zawodników - 1 sędzia obowiązkowo, wicej niż 15 zawodników - 2 sędziów obowiązkow, w przypadku braku wymaganego sędziego kraj/lub płaci 200 euro kary.) Sędziowie pracujący przez cały czas zawodów (piątek - niedziela) otrzymają wynagrodzenie. W przypadku zgłoszenia się zbyt dużej liczby sędziów organizator może odwołać udział sędziego bez pobierania opłaty kary od klubu w przypadku gdyby klub miał więcej niż 5 zawodników.

Prosimy o zorientowanie się i podanie ostatecznej liczby uczestników do końca tego tygodnia – tj. do soboty 7 maja 2016 r. ile osób z waszych klubów byłoby zainteresowanych wyjazdem i przesłanie tej informacji do Polskiego Związku Taekwon-Do byśmy mogli podjąć kolejne kroki organizacyjne.

Poniżej przesyłamy linki, pod którymi można znaleźć informacje o Pucharze Europy
http://www.itfeurope.org/NL2016-02-14.html

Rejestracja klubów:
http://eurocup2016.pztkd.lublin.pl/registration.php

W razie pytań prosimy o kontakt z biurem.
PZTKD