Puchar Świata 2016 – prośba do klubów

Polski Związek Taekwon-Do zwraca się z prośbą do klubów, których zawodnicy będą brali udział w Pucharze Świata, aby ze względów organizacyjnych, zgłaszać się po login i hasło, jak najszybciej, najlepiej jeszcze w dniach 25—29 lipca 2016 r. Wynika to z okresu urlopowego pracowników biura.

Można to zrobić odwiedzając stronę:
http://wcup2016.pztkd.lublin.pl/registration.php

Informujemy, że system PROMIS międzynarodowy jest połączony z bazą danych ITF. Dlatego wszyscy zawodnicy (również posiadacze stopni uczniowskich) muszą być wpisani do bazy danych ITF oraz musza mieć uzupełnione dane dotyczące egzaminu na stopnie uczniowskie. W przypadku gdy, zawodnik nie zostanie wpisany do bazy danych ITF, system PROMIS pokaże to jako błąd.

W związku z powyższym biuro PZTKD zwraca się z prośbą o przesyłanie imion i nazwisk zawodników (kolorowe pasy), potencjalnych lub faktycznych, którzy będą brali udział w Pucharze Świata w Budapeszcie. Wpisanie zawodników do bazy danych ITF nie skutkuje ich udziałem w Pucharze Świata.

Nie dotyczy to posiadaczy stopni mistrzowskich, ponieważ wszystkie te osoby są zarejestrowane w bazie danych ITF.

Przypominamy, również że w dniu 12 sierpnia 2016 r. mija pierwszy termin dokonania rejestracji zakwaterowania i opłaty 50 % za zakwaterowanie i startowe do organizatora Pucharu. Inne ważne daty to:
12 września 2016 – ostatni termin zmiany w rezerwacji zakwaterowania – ostatni termin płatności pozostałej sumy za zakwaterowanie
2 października 2016 – ostatni termin dodawania lub zmian w aplikacji zawodników w systemie online.

Informacje o mistrzostwach można znaleźć na oficjalnej stronie:
http://www.itfworldcup2016.com/

lub na profilu FB: https://www.facebook.com/6thitfworldcup2016/

W razie pytań lub wątpliwości proszę o kontakt z biurem PZTKD